Masáže

Shiatsu / Shin Tai

Shiatsu je masáž, která spadá do tradiční východní medicíny. Obnovuje potřebnou energetickou rovnováhu těla tím, že uvádí do pohybu energii v akupunkturních drahách. Účinky shiatsu jsou hluboce uvolňující a zároveň velmi posilující.
Z  pohledu východní filosofie tvoří fyzické tělo, mysl a duch jeden celek a právě prostřednictvím Shiatsu je možné udržovat všechny tři části v dokonalé harmonii. Obnovováním energetické rovnováhy tedy ovlivňuje nejen fyzické, ale i mentální a emocionální aspekty klienta. Shiatsu tak pomáhá jak při fyzických, tak i psychických potížích.
Provádí se přes oblečení, obvykle na podložce na zemi.

 

Více naleznete na www.taiji-pardubice.cz.

Lymfatická masáž

Podporuje správné proudění lymfy (tělní mízy) v těle a přispívá k odvádění nečistot z krve. Je vhodná pro zvýšení imunity, pro detoxikaci organismu, proti celulitidě, při léčení chronických otoků atd.

Aromaterapeutické masáže

Jedná se o komplexní relaxační a regenerační kůru. Je velice příjemná, jemná a užívá rostlinné a éterické oleje, které jsou míchány individuálně pro klienta. Zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy až po prsty u nohou.

Nožní masáž

Je speciální detoxikační léčebná metoda, která podporuje vyplavování odpadních látek z těla. Urychluje tok lymfy mízním řečištěm, podporuje látkovou výměnu organismu a jako ideální detoxikační prostředek zlepšuje imunitní systém. Výrazně napomáhá k odstranění celulitidy, zlepšuje metabolismus a fyzickou kondici, a může tak vést k úbytku váhy. Jedná se o olejovou masáž prováděnou nohama terapeuta.

Klasické a sportovní masáže

Masáž urychluje regeneraci sil po sportu nebo po namáhavé práci.